Pe 1 iunie, parcul „Alunelul” a prins culoare într-un mod cu totul special – brandul OM Kids și compania Aquatrade au organizat o adevărată sărbătoare a copilăriei pentru angajații lor și familiile acestora! Nu a fost doar un alt eveniment corporativ, ci o manifestare vie a filozofiei Wellbeing, unde fiecare moment a fost creat cu grijă pentru ceea ce contează cel mai mult – oamenii.
Inima unei companii o reprezintă oamenii săi. Iar angajații fericiți înseamnă familii fericite!
Am creat un spațiu în care fiecare dimensiune a stării de bine a fost adusă la viață:
Încredere – când vezi cum copilul tău ia fără teamă mâna animatorului și aleargă entuziasmat spre un nou atelier, înțelegi că acesta este adevăratul sentiment de siguranță!
Dezvoltare – nu doar un cuvânt frumos, ci sute de oportunități pe care le-am creat pentru copiii noștri: de la primele capodopere artistice până la performanțele sportive pe arena improvizată.
Această zi ne-a oferit ceva mai mult decât un simplu eveniment.
A arătat că Aquatrade nu este doar un angajator, ci o familie mare în care se apreciază nu doar calitățile profesionale, ci și fericirea personală a fiecărui angajat. Un loc unde se crede cu tărie că investițiile în zâmbetele copiilor sunt cele mai importante investiții în viitor!
Vă mulțumim că ne-ați permis să facem parte din fericirea familiei voastre! Fie ca această sărbătoare să marcheze începutul unei frumoase tradiții, pentru că atunci când se adună împreună copii, părinți și colegi, se naște acea magie care face compania noastră cu adevărat specială.
Pe curând, în țara copilăriei!
Să răsune mereu râsetele în familiile voastre și să domnească bucuria și bunăstarea!